top of page
Tropical Leaves
Чобіток.jpg
images.jpg

Громадська Організація “ВАЛЄ.О.”

                                                                 

Головною метою Організації є збереження  життя  і  здоров`я людини, покращення  якості життя –  шляхом  збереження  екології , здорового  способу  життя , з урахуванням усієї складності та різноманіття біологічних, соціально-економічних, екологічних, морально-етичних, побутових, професійних, суспільно-політичних та інших умов життєдіяльності.                                                                                                     Основними напрямами діяльності Організації, в межах чинного законодавства,  є:    

1. Сприяння розвитку країни шляхом покращення стану навколишнього середовища, сприяння розвитку туристичної інфраструктури і економічної діяльності громад, задоволення культурних, духовних та інших потреб громади, створення сприятливих умов для підвищення рівня екологічної свідомості населення, ефективного використання внутрішнього потенціалу громади і людини, впровадження та захисту здобутків громадян.

2.Сприяння покращенню благоустрою, проведенню ефективних та комплексних заходів, спрямованих на належне утримання та вдосконалення територій, їх очищення, збереження об’єктів загального користування, а також природних ландшафтів.

3.Задоволення, реалізація  та захист  законних прав і свобод,  спільних соціальних, наукових, творчих, екологічних інтересів членів Організації та бенефіціарів.

4.Формування нового ненасильницького мислення і ненасильницьких практик відносно членів громад, ЛГБТ  спільнот, етнічних і соціальних меншин, жінок і дітей.

5. Сприяння обізнаності та формування феміністичного руху та забезпечення прав і покращення здоров’я жінок і дівчат.

6.Сприяння формуванню особистісних якостей здорової, активної, творчої людини , здатної впродовж всього життя самостійно зберігати, розвивати і підтримувати своє здоров’я на належному рівні.

7.Реалізація власних програм, проектів, заходів націлених на екологічне просвітництво молоді, популяризацію екологічно- корисних звичок серед населення.

8.Поширення знань, проведення тренінгів, навчання і реалізація інших ініціатив про правильне поводження з побутовими відходами, сортуванням і компостування сміття  серед громади, сприяння в розробці та реалізації проектів та програм, націлених на впровадження відповідної інфраструктури для правильної утилізації сміття.

9.Сприяння виданню бюлетенів, аналітичних збірників, брошур, листівок, книг, методичних посібників і науково-практичних коментарів.

10.Сприяння організації теле- та радіопрограм, Інтернет-ресурсів з метою розповсюдження інформації щодо роботи громадської організації та діяльності її членів.

11.Сприяння розвитку та розширенню екологічних, культурних, інформаційних та методологічних, зв’язків з урядовими та з неурядовими організаціями.

12.Сприяння дослідницькій діяльності і проведенню соціологічних, екологічних та інших видів  опитування.

13.Сприяння професійній інтеграції, людей з особливими потребами.

14.Сприяння забезпеченню можливостей своїх членів впливати на поліпшення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, якщо це не суперечить статутній діяльності громадської організації та законодавству України.

15. Сприяння інтеграції української молоді у європейське співтовариство.

16. Сприяння  зеленій  економіці і іншим інноваціям: користуйся, переробляй, відновлюй.

17. Адвокатувати посилення державного нагляду за дотриманням природоохоронного законодавства у процесі експлуатації, розміщення, будівництва нових і реконструкції промислових підприємств та інших об’єктів.

18. Популяризації донорства.

19. Інші види діяльності, які не суперечать основній діяльності громадської організації та діючому законодавству.

Без названия (8).jpg
150226254_1966860786798206_1878462886522
images (5).jpg
Без названия.png
bottom of page